ارسال سفارش

گویندگی و روخوانی متون


ستاره


خدمات گویندگی و روخوانی متون با بهترین کیفیت و در بهترین زمان، در ترجمیک ارائه می‌شود. گاهی برای یک کتاب صوتی، تیزر سینمایی، بخش صوتی یک نرم‌افزار، خوش‌آمدگویی‌ها و ... نیاز به صدایی گرم و مرتبط با کاربرد آن داریم. یکی از خدمات تخصصی ترجمیک، خدمات خوانش متون زبان‌های مختلف است. ترجمیک با همکاری گویندگان و دوبلورهای زبان‌های مختلف، امکان روخوانی متون تخصصی شما را فراهم نموده است.


نمونه صوت گویندگان ترجمیک
پلن‌های گویندگی و روخوانی متن

خدمات گویندگی و روخوانی متون، در ترجمیک مطابق نرخ ارائه‌شده در جدول زیر ارائه می‌شود.

پلن نیمه‌حرفه‌ای

 • گوینده حرفه‌ای (در بیش از ۲۰ زبان)
 • گوینده آقا و خانم
 • ضبط در استودیوی خانگی
 • ویرایش نهایی فایل صوتی
 • خروجی با فرمت دلخواه استودیویی
 • ترکیب خروجی با موسیقی و افکت‌های صوتی
این نوع خروجی صوتی مناسب برای کاربردهای نیمه حرفه‌ای مانند ضبط کتاب صوتی و پادکست‌های خانگی، ضبط صدا برای تلفن گویا، شماره‌های {{72 | pNumber}}گانه برای دستگاه‌های نوبت‌دهی، تبدیل متن یا داستان به صوت و ... مواردی از این جنس است.
مشاوره: {{66092368 | pNumber}} داخلی {{4 | pNumber}}
پلن حرفه‌ای/استودیویی

★ ★ ★
 • گوینده حرفه‌ای (در بیش از ۲۰ زبان)
 • گوینده آقا و خانم
 • ضبط در استودیوی حرفه‌ای
 • ویرایش نهایی فایل صوتی
 • خروجی با فرمت دلخواه استودیویی
 • ترکیب خروجی با موسیقی و افکت‌های صوتی
این نوع خروجی صوتی مناسب برای کاربردهای حرفه‌ای مانند ضبط کتاب صوتی با کیفیت بین‌المللی، ضبط قصه‌های کودکانه، سخنرانی‌های انگیزشی (حالتی بین روخوانی و صداپیشگی)، صدای شخصیت در بازی‌های رایانه‌ای و موبایلی، آنونس تبلیغاتی برای یک آگهی، تبدیل متن یا داستان به صوت، خواندن نریشن فیلم، گویندگی به زبان‌های مختلف برای کلیپ‌های تبلیغاتی یا هنری، ترجمه و دوبله فیلم‌ و سریال است.
مشاوره: {{66092368 | pNumber}} داخلی {{4 | pNumber}}

روخوانی متن در زبان‌های مختلف

برای خواندن حرفه‌ای یک متن، نیاز به فردی است که علاوه بر دارا بودن صدای مناسب و دلنشین، تسلط کامل به آن زبان و تکنیک‌های گویندگی داشته باشد. فردی که بتواند با کنترل تنفس در حین خواندن متن، رعایت تکیه‌های متون و حفظ لحن مناسب با محتوای متن، خروجی مناسب و قابل قبولی را ارائه دهد. چنین فردی حتما می‌بایست شور و علاقه کافی به گویندگی و از سوی دیگر تجربه و دانش کافی در این زمینه داشته باشد.

ترجمیک در بیش از ۲۰ زبان مختلف، به کمک گویندگان ماهر، خدمات گویندگی را مهیا کرده است و شما به سادگی می‌توانید تولید محتوای صوتی مد نظر خود را برای وب سایت، تولید کتاب صوتی و یا تیزرهای تبلیغاتی به ما بسپارید.


تولید و ضبط پادکست حرفه‌ای

تولید محتوای صوتی و ویدئویی اهمیت زیادی به ویژه برای کسب و کارهای آنلاین یا معرفی خدمات جدید دارد. در حالی که بسیاری از صاحبان کسب و کار یا هنرمندان به خوبی نسبت به اهمیت پادکست و تولید محتوای صوتی آگاه هستند، درصد کمی از کسب و کارها و بازاریابان در حال حاضر از پادکست استفاده می‌کنند؛ علت این کار در قدم اول، دشواری ضبط یا تولید پادکست است. ترجمیک با استفاده از گویندگان حرفه‌ای و امکانات کافی، این فرصت را در اختیار افرادی که علاقه‌مند به تولید محتوای صوتی برای معرفی کسب و کار خود هستند، قرار می‌دهد. اولین تولید پادکست خود را به ترجمیک سفارش دهید.


روخوانی و گویندگی متن در زمینه‌های مختلف

با توجه به جامعه هدف و کابرد، صدا و لحن گوینده بسیار تاثیر گذار خواد بود. برای خواندن یک قصه صوتی کودکانه، یک رمان یا تیزر فیلم نیاز به صداها و لحن‌های متفاوتی است. می‌توانید با انتخاب نوع کاربرد خروجی صوتی متن خود، از مشاوره کارشناسان ترجمیک استفاده نمایید.

روخوانی متن با کیفیت خانگی و استودیویی

گاهی کیفیت صدای درخواستی در حد استودیوی خانگی کافی است و در مواردی نیاز به کیفیت حرفه‌ای و استودیویی با خروجی‌های ویرایش شده مختلف است. بسته به کیفیت مورد نظر شما، می‌توانید سطوح مختلف را انتخاب نمایید. قیمت این دو سطح با توجه به اضافه شدن هزینه استودیو و ویرایش صوت است.

روخوانی متون تخصصی

با توجه به تخصصی بودن بعضی از متون، گوینده متن باید با اصطلاحات، مفاهیم جملات تخصصی آشنا باشد. شما می‌توانید با انتخاب خودتان از گویندگانی که تخصص در زمینه متن مورد نظر شما دارند استفاده نمایید.

کاربردهای پیاده‌سازی صوتی محتوا

کاربردهای مختلفی برای پیاده‌سازی یا تولید محتوای صوتی وجود دارد که از آن جمله می‌توان به ضبط استودیویی کتاب صوتی به زبان‌ انگلیسی و زبان‌های دیگر، ضبط کتاب قصه کودکان، ضبط صدا برای تلفن گویا، آنانس تبلیغاتی برای یک آگهی، ضبط و آماده سازی شماره‌های{{72 | pNumber}}گانه برای دستگاه‌های نوبت دهی، تبدیل متن یا داستان به صوت، نریشن فیلم، گویندگی به زبان‌های مختلف برای کلیپ‌های تبلیغاتی یا هنری، ترجمه و دوبله فیلم‌ و سریال اشاره نمود.روخوانی متن، تبدیل متن به صدا، گویندگی متن، تهیه نریشن، تهیه محتوای صوتی، ضبط محتوای صوتی، تولید محتوای صوتیستاره

چرا ترجمیک؟

gift

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.

gift

دانشگاه شریف


ترجمیک، یک شرکت دانش‌بنیان است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.

gift

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی


ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو، ترجمه متون محرمانه، اعزام مترجم همزمان و شفاهی، ترجمه فیلم و صوت، ترجمه رسمی مدارک (مترجم رسمی)، گویندگی و روخوانی متن و ... را با بالاترین کیفیت ارائه می‌نماید.

gift

محرمانگی بالای اسناد مشتری


همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، ترجمیک روش سطح ویژه‌ی عدم افشا را ارائه می‌دهد که اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات مشتری را به دنبال خواهد داشت.

gift

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه از طریق پنل کاربری، خیال شما را در مورد کیفیت کار و در جریان بودن پروژه جمع خواهد کرد. بعد از انجام هر بخشی از ترجمه از طریق پیامک و یا تلگرام به شما اطلاع رسانی خواهد شد. برای اطلاع رسانی بیشتر سعی کنید ربات تلگرام ترجمیک را از طریق سایت فعال کنید. اطلاعات بیشتر

gift

پشتیبانی {{24|pNumber}} ساعته


در هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از طریق تلفن، تیکت، تلگرام و واتس اپ با کارشناسان سایت تماس حاصل کنید.
ترجمیک سایت ترجمه تخصصی