دارالترجمه رسمی آنلاین

ستاره

در سال‌های اخیر خیلی از ما دوست داریم هر کاری رو ترجیحا به صورت آنلاین انجام بدیم. مخصوصا تو شهرهای بزرگ مثل تهران این مسئله بیشتر نمود داره چون دوست نداریم دائم در رفت و آمد باشیم یا تو زمستون و تابستون وقتمونو تو ترافیک‌های طولانی طی کنیم. بحث ترجمه و ترجمه رسمی هم از این مسئله مستثنی نیست و تصور وجود یک دارالترجمه رسمی آنلاین، چیزی هست که میتونه خیلی مطلوب باشه.


دارالترجمه رسمی آنلاین با ترجمیک

ترجمیک این قابلیت رو ایجاد کرده و شما می‌تونید از طریق این سایت، نه تنها به یک دارالترجمه بلکه به خدمات چندین دارالترجمه رسمی آنلاین دسترسی داشته باشید و ضمن دریافت قیمت رقابتی و مطابق با نرخ‌نامه رسمی قوه قضائیه، تمام کارهای ترجمه رسمی مدارک خودتون رو به صورت آنلاین انجام بدید و در نهایت مدرک ترجمه شده رو با پیک یا از طریق یک دارالترجمه نزدیک محل زندگی‌تون دریافت کنید.

اگر دارالترجمه خاصی می‌شناسید که در ترجمیک عضو نیست، لطفا از اونا بخاید که یک ایمیل ساده به ترجمیک بفرستن تا ما اونا رو هم به خدمات ترجمیک اضافه کنیم.

امیدواریم خدمات ترجمه رسمی رو در دارالترجمه‌ رسمی آنلاین به سادگی بتونید دریافت کنید.

برای کسب اطلاعات کافی در مورد نرخ ترجمه رسمی و سایر خدمات ترجمه رسمی آنلاین، از این صفحه بازدید کنید.

چرا ترجمیک؟

gift

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.

gift

دانشگاه شریف


ترجمیک، یک شرکت دانش‌بنیان است و و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.

gift

نماد اعتماد الکترونیک


ترجمیک در مرکز توسعه تجارت الکترونیک دارای گواهینامه اعتماد می‌باشد. نماد اعتماد الکترونیک توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه می‌شود. بنابراین شما با اطمینان به خدمات ترجمیک می‌توانید اقدام کنید.

ارسال سفارش


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی