سفارش ترجمه

خدمات ترجمه فوری


ستاره


به صورت فوری به ترجمه یک متن یا مقاله نیاز دارید؟ نگران نباشید، ما متخصص ترجمه هستیم و اینجا صدها مترجم آماده کمک به شما هستند. ترجمه فوری، مهاری است که بعضی از مترجمان متخصص دارا می‌باشند. این مترجمان با توجه به مهارت‌های زبانی و تجربه‌ای که در متون مرتبط با رشته‌ی خود پیدا کرده‌اند، امکان ترجمه سریع و فوری با کیفیت بالا را پیدا کرده‌اند.

مترجمان ترجمیک، می‌توانند بسته به نیاز شما از {{1000 | pNumber}} تا {{5000|pNumber}} کلمه در روز ترجمه تحویل دهند. یعنی در ترجمه فوری، ترجمه مقاله {{10000 | number:0 | pNumber}} کلمه‌ای شما را تا پس‌فردا آماده خواهیم کرد. اگر سریعتر از این نیز بخواهید، می‌توانیم کار را بین چند مترجم تقسیم کنیم و در نهایت متن را یکدست تحویل شما بدهیم.

اگر ترجمه‌ سریعتر از این نیز بخواهید با هماهنگی پشتیبانی و تشکیل تیم ترجمه، در صورتی که امکان حفظ کیفیت ترجمه مقدور باشد، ترجمه تحویل شما خواهد شد.

روال ثبت سفارش مثل همیشه است، سفارش خود را از طریق دکمه سبز رنگ زیر ثبت کنید. در زمان کوتاهی سفارش شما قیمت‌گذاری خواهد شد و پس از آن قادر خواهید بود زمان تحویل سفارش ترجمه فوری خود را انتخاب کنید!مترجمان ترجمیک به طور عادی می‌توانند روزی {{1350 | pNumber}} کلمه ترجمه کنند. این میزان نرمال و استاندارد ترجمه است. که طبق روال معینی براساس انتخاب مشتری انجام می‌شود. گاهی مشتریان برای ترجمه مدارک یا مقاله، نیاز دارند که ترجمه زودتر از زمان در نظر گرفته شده انجام شود. مثلا برای ارائه مقاله یا مطلبی درکنفرانس، فرد یک روزه یا چند ساعته ترجمه را می‌خواهد. در این شرایط مترجمان حرفه‌ای و متخصص بیش از {{1350 | pNumber}} کلمه را در روز ترجمه می‌کنند. این نوع از سفارش‌ها، ترجمه فوری نامیده می‌شوند.

خصوصیات ترجمه فوری

متون ترجمه فوری معمولا در زمانی کوتاه‌تر از زمان عادی انجام می‌شوند. به دلیل اهمیت این متون، میزان حجم درخواستی در اختیار مترجمان مجرب ترجمیک قرار می‌گیرد. مشتریانی که برای ترجمه فوری خود فرصت چند روزه بیشتری دارند می‌توانند درخواست خود را در سرعت‌های بیشتری در صفحه کاربری خود (در صورت عضویت در سایت) بارگذاری کنند. چنانچه بخواهید از محتوای متن، مفاهیم و اطلاعات کلی را کسب کنید، این کار کاملا فوری توسط مترجم متخصص انجام خواهد شد.

شما می‌توانید براساس متن خود و فرصتی که در اختیار دارید، با خیال راحت کار ترجمه فوری خود را به ترجمیک بسپارید. صرف نظر از حجم درخواستی، محتوای ترجمه قابلیت ترجمه 24 تا 48 ساعته و حتی 5 تا 8 ساعت در روز را دارد.

کیفیت ترجمه فوری درخواستی، به مترجمان متخصص و ماهر در این زمینه واگذار می‌شود. جای نگرانی برای خطای احتمالی وجود ندارد، اما برای اطمینان خودتان می‌توانید درخواست بازخوانی مجدد بدهید.

ترجمه فوری

انجام سفارش‌های ترجمه فوری انگلیسی/ فارسی و زبان‌های دیگر

یکی از خدمات ارزشمند ترجمیک، ارائه خدمات ترجمه فوری است. این خدمات شامل زبان‌های مختلفی مثل انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ترکی، روسی و ... می‌گردد. مشتری باید متن درخواستی ترجمه فوری را در پنل کاربری خود قرار دهد. بعد از بررسی‌های تیم پشتیبانی ترجمیک، زمان درخواستی شما تعیین شده و کار در اسرع وقت تحویل داده می‌شود.

تعرفه خدمات ارائه ترجمه فوری بسته به تعداد کلمه و زمان تحویل تعیین می‌شود. جدا از مهارت و سرعت بالای مترجمان ترجمیک در ارائه ترجمه فوری، این امر چون به صورت فوری درخواست شده زمان و انرژی زیادی را از مترجم می‌گیرد. در این صورت کاملا منطقی است که تعرفه ترجمه فوری با ترجمه غیر فوری متفاوت باشد.

راهکار ترجمیک برای انجام سفارش‌های ترجمه فوری

ترجمیک برای تسهیل در کار مشتریان خود دو راهکار مؤثر را برای جلب رضایت مشتریان محترم عرضه می‌کند.

  1. کاربر در صورت نیاز به ترجمه فوری (سریعتر از زمان مشخص شده در سایت) باید علاوه بر بارگذاری متن در پنل کاربری، با پشتیبانی نیز تماس بگیرد. تیم پشتیبانی به سرعت درخواست شما را به مترجم ارجاع می‌دهد. مترجمین ترجمیک نسبت به این مسئله آگاهی کامل دارند. فقط نیاز به هماهنگی‌های لازم با مترجمین تخصصی برای تعیین زمان بندی است. بسیاری از مترجمان ماهر در این زمینه، توانایی ترجمه متون فوری را در زمانی خارج از زمان معمول دارند.
  2. برای رضایت مشتریان، ترجمیک راهکار خوبی ترتیب داده است. اگر متن ترجمه فوری خیلی زیاد و زمان محدود است، با سپردن سفارش‌های ترجمه فوری به چندین مترجم، افراد می‌توانند به صورت جمعی و سریع متن را ترجمه و تحویل دهند. این مسئله ممکن است با تفاوت واژگانی مترجمان همراه باشد که هر فرد برای ترجمه استفاده می‌کند. این مساله نیز با هماهنگی مترجمان پروژه برای یکدست کردن واژگان مرتفع می‌گردد. چنین روشی در مواقع ضروری و با موافقت خود مشتری صورت می‌گیرد.

ترجمه فوری در اغلب رشته‌های تخصصی امکان پذیر است. برای اطلاع از زمینه‌های ترجمه تخصصی می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید. در مواردی که متن نیاز به تخصص و زمان بیشتر برای بررسی، و خواندن درک مطلب و ارائه ترجمه به صورت صحیح دارد، بهتر است با هماهنگی تیم پشتیبانی صورت گیرد.

زبان‌های ترجمه ترجمیک

سفارش‌های ترجمه فوری اکثرا برای ترجمه انگلیسی به فارسی ثبت می‌شود. مترجمان انگلیسی تعداد بیشتری از جمعیت مترجمان را شامل می‌شوند. متقاضی زیادی نیز دارند. اما برعکس در سفارش‌های ترجمه فارسی به انگلیسی محدودیت‌های بیشتری در ترجمه فوری به این زبان وجود دارد. اما مترجمان متخصص و ماهر زیادی در ترجمیک فعالیت می‌کنند و نگرانی از بابت کیفیت کار وجود ندارد.\

در صورت نیاز به سفارش ترجمه فوری متن، ترجمه فوری کتاب، ترجمه فوری مقاله و هرگونه متن درخواستی مورد نظرتان می‌توانید با تیم پشتیبانی ترجمیک تماس گرفته یا تیکت ارسال کنید. مترجمان زبان‌های مختلفی در ترجمیک فعالیت می‌کنند. به طور مثال زبان‌های پرتغالی و اسپانیایی و عربی خلیجی در زمینه ترجمه متن و ترجمه تخصصی مقاله و ترجمه فوری، با تیم ترجمیک همکاری می‌کنند. لینک زیر شما را در انجام این کار راهنمایی می‌کند.

ستارهدرباره ترجمیک


ترجمیک، جامع‌ترین پلتفرم ارائه خدمات ترجمه و سایر خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف می‌باشد. مترجمان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند. ما در ترجمیک، خدمات ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی مدارک ارائه می‌کنیم.
ترجمیک آماده است تا با افراد، موسسات، سازمان‌ها، ادارات، انتشارات و شرکت‌های تجاری و بازرگانی همکاری کند. شما می‌توانید با خیالی آسوده پروژه‌های خود را به ما بسپارید.

استخدام مترجم استخدام در ترجمیک

تماس با ما


  • {{'تهران، میدان تیموری، بلوار شهید حمید صالحی، کوچه گلستان، بن بست گل، پلاک 4، طبقه اول، واحد شمالی - واحد 4/6' | pNumber}}
  • {{'021-95118654' | pNumber}}
  • {{'021-66064608' | pNumber}} - فقط ساعات اداری
  • {{'021-66092368' | pNumber}} - فقط ساعات اداری
  • tarjomic at gmail.com

شبکه های اجتماعی

ترجمیک سایت ترجمه تخصصی
استخدام مترجم | شرایط و ضوابط | ارسال سفارش ترجمه | دیکشنری تخصصی | ثبت شکایات | درباره ما | ترجمه تخصصی مقاله | قیمت ترجمه | Farsi Translation | مجله اینترنتی رازینه

www.tarjomic.com - {{1398|pNumber}} © - تمامی حقوق نزد گروه ترجمیک محفوظ است.


سفارش ترجمه