ترجمه اکراینی به فارسی و بالعکس

ستارهیکی از زبان‌هایی که در ترجمیک پشتیبانی می‌شود، ترجمه اکراینی به فارسی و بالعکس است. زبان اوکراینی یک زبان ویژه محسوب می‌شود و مترجمان متخصصی که بتوانند متون را به اوکراینی و بالعکس ترجمه کنند، در کشورمان اندک هستند. مترجمان نیتیو اکراینی در تیم مترجمان ترجمیک فعالیت می‌کنند که قادر هستند با بالاترین کیفیت به گسترش کسب و کار شما در ارتباط با کشور اکراین کمک کنند. در صورتی که مایل به ثبت سفارش ترجمه اوکراینی به فارسی یا ترجمه فارسی به اوکراینی هستید از این لینک‌ها استفاده کنید.زبان اوکراینی، زبان رسمی کشور اوکراین است. این زبان دارای واژگان مشترک با زبان کشورهای همسایه از جمله لهستانی، اسلواکیایی و روسی است. حدود 40 میلیون نفر در سراسر جهان به زبان اوکراینی صحبت می‌کنند. این زبان یک زبان هند-اروپایی است. در اوکراین هر دو زبان اوکراینی و روسی مورد استفاده قرار می‌گیرد و در بخش‌های مختلف این کشور بسته به شرایط مختلف، میزان کاربرد هر زبان متفاوت است. یکی از خدمات تخصصی ترجمیک در زمینه ترجمه تخصصی متون اوکراینی به فارسی و فارسی به اوکراینی است.

ترجمه تخصصی اکراینی

ترجمه اکراینی به فارسی

ترجمیک با همراهی مترجمان نیتیو اوکراینی و مسلط به زبان فارسی، آماده ترجمه متون تخصصی اوکراینی به فارسی است. ترجمه اسناد، متون تخصصی، راهنمای استفاده محصولات و ... از جمله موارد کاربردی خدمات ترجمه اوکراینی به فارسی است.

ترجمه فارسی به اکراینی

دانشجویان برای ارسال مدارک خود به دانشگاه‌ها، بازرگانان برای ارائه محصولات، انتشارات برای چاپ کتاب و ... در کشور اوکراین یا کشورهای همسایه آن نیاز به ترجمه تخصصی فارسی به اوکراینی دارند. مجموعه ترجمیک با همراهی مترجمان متخصص اوکراینی آماده ارائه خدمات ترجمه متون فارسی به اوکراینی است.

اعزام مترجم شفاهی اکراینی

برای جلسات، گروه‌های توریستی، برگزاری کنفرانس‌ها و همایش‌های علمی به زبان اوکراینی، نیاز به حضور مترجم شفاهی اوکراینی و مسلط به زبان‌های فارسی، اوکراینی و انگلیسی است. از جمله خدمات زبانی ترجمیک، اعزام مترجم همزمان روسی و اوکراینی است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان ترجمیک در تماس باشید.

ترجمه تخصصی اکراینیترجمه اکراینی به فارسی، ترجمه فارسی به اکراینی، مترجم اکراینی، مترجم نیتیو اکراینی، ترجمه متون اکراینی، ترجمه سایت اکراینی مترجم همزمان اکراینی برای جلسات، قیمت ترجمه اکراینی به فارسی

چرا ترجمیک؟

gift

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.

gift

دانشگاه شریف


ترجمیک، یک شرکت دانش‌بنیان است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.

gift

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی


ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو، ترجمه متون محرمانه، اعزام مترجم همزمان و شفاهی، ترجمه فیلم و صوت، ترجمه رسمی مدارک (مترجم رسمی)، گویندگی و روخوانی متن و ... را با بالاترین کیفیت ارائه می‌نماید.

gift

نماد اعتماد الکترونیک


ترجمیک در مرکز توسعه تجارت الکترونیک دارای گواهینامه اعتماد می باشد. نماد اعتماد الکترونیک توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه می شود. بنابراین شما با اطمینان به خدمات ترجمیک می توانید اقدام کنید. کلیک کنید.

gift

ارزیابی تخصصی هر سفارش


تیم پایش فنی ترجمیک به صورت مستمر در حال بررسی تک تک متون ترجمه شده توسط مترجمان سایت است. کارشناسان پایش، بر روی تمام سفارشات نظر فنی گذاشته و در صورتی که متنی نیاز به تغییر داشته باشد توسط مترجم اصلاح می‌گردد.

gift

پشتیبانی {{24|pNumber}} ساعته


در هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از طریق تلفن، تیکت، تلگرام و واتس اپ با کارشناسان سایت تماس حاصل کنید.
ترجمیک سایت ترجمه تخصصی


ارسال سفارش